Nowa strona ESENSE już dostępna.

Nowa lokalizacja Plac Wolnica 13/11. Kliknij i ZOBACZ!

www.studioesense.com.plGoogle+

ELEKTROSTYMULACJA

  • Efektywnie likwidujące objętość tkanki tłuszczowej w wybranych partiach ciała
  • Ujędrniające, wygładzające i zwiększające elastyczność skóry ciała i twarzy
  • Redukujące cellulit i nierówności
  • Modelujące brzuch, uda, pośladki oraz piersi
  • Wspomagające usuwanie toksyn z organizmu
  • Stymulujące szybki wzrost i rozbudowę mięśni
  • Rzeźbiące brzuch, klatkę i ramiona bez wysiłku
  • Ponadto zabiegi relaksujące, usuwające bóle mięśni, stawów i krzyża zalecane nawet kobietom w ciąży

ELEKTROSTYMULACJA CAŁEGO CIAŁA

Zabieg ten przeznaczony jest dla osób z niewielką nadwagą, które nie mają czasu na czynną gimnastykę, a chcą wymodelować i ujędrnić swoje ciało. Podczas 30-minutowego zabiegu pracują wszystkie mięśnie od pasa w dół wykonując pracę jak podczas 2-godzinnej gimnastyki lub ćwiczeń na siłowni. Po pierwszym zabiegu można uzyskać utratę nawet 20 cm w sumie w obwodach (talia, uda, brzuch).

Zabieg ten Zwiększa jędrność i elastyczność skóry i redukuje tkankę tłuszczową i rozstępy. Odpowiednie sekwencje prądów pobudzają naczynia krwionośne i limfatyczne do pracy, odżywiając tkanki i usuwając z nich zbędne, szkodliwe produkty przemiany materii.

Efektem serii zabiegów jest jędrne, wymodelowane ciało i wolna od nierówności i ziarnistości skóra.

ELEKTROSTYMULACJA PUNKTOWA

BRZUCH –  ekskluzywny zabieg, który powoduje redukcję otyłości, eliminuje tkankę tłuszczową, ujędrnia skórę i mięśnie brzucha. Odpowiednia aplikacja elektrod umożliwia jednoczesną, naprzemienną pracę wszystkich mięśni prostych i skośnych, dzięki czemu trening jest efektywny i nie powoduje przeciążenia mięśni.

POŚLADKI zabieg ten ma duże znaczenie w przypadku tzw „bridges”. W tym przypadku nadmiar ciała po bokach ud poszerza optycznie figurę i jest skutkiem spłaszczonych i opadniętych pośladków. Już po kilku zabiegach można zaobserwować efekt podniesionych i ujędrnionych pośladków, które odzyskują atrakcyjny wygląd.

PIERSIzabieg, który doskonale ujędrnia biust, podnosząc go oraz wpływa na poprawę elastyczności skóry. Polecamy go szczególnie kobietom, które miały nadwagę i schudły, bądź karmiły piersią, jak równieżu osób szczupłych, które chcą poprawić wygląd piersi.

MIKROLIFTING TWARZYjest to zabieg ujędrniający twarz, który polecamy szczególnie w przypadku opadających policzków, powiek, podwójnego podbródka, oraz tzw. „worków pod oczami”. Dzięki niemu następuje zredukowanie tkanki tłuszczowej i obrzęków, zwiększa się jędrność i elastyczność skóry oraz następuje redukcja zmarszczek.

ROZBUDOWA I KSZTAŁTOWANIE MIĘŚNIzabieg polecany wszystkim pragnącym rozbudować swoje mięśnie. Kombinacja fal elektrycznych powoduje powstanie nowych włókien mięśniowych lub powiększenie już istniejących. Efekt zabiegów jest podobny do ćwiczeń przy użyciu ciężarków, z tą jednak zaletą, że podczas zabiegu możemy ćwiczyć jednocześnie np. mięśnie rąk, klatki piersiowej i brzuch.


ZOBACZ CENNIK

DO GÓRY